Największe i najnowocześniejsze centrum medyczne Medicover w Krakowie otworzy się tej jesieni


2022.08.10
Autor: Piotr Maślak
U zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej w Krakowie trwa budowa inwestycji biurowej Brain Park, której deweloperem jest firma Echo Investment. W kompleksie otwarte zostanie centrum medyczne Medicover oferujące wysoką jakość usług z zakresu zdrowia i wellbeingu.

Brain Park to nowoczesny kompleks biurowców, który docelowo składał się będzie z trzech 10-kondygnacyjnych budynków z dwupoziomowym garażem podziemnym. Inwestycja dostarczy na krakowski rynek biurowy prawie 43 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Pierwszy etap Brain Park zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2022 roku.

W październiku br., otwarte zostanie w kompleksie siódme krakowskie centrum medyczne sieci Medicover. Nowy najemca prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce.

Nowe centrum medyczne Medicover w biurowcu Brain Park zajmie ponad 1 500 mkw. powierzchni i będzie największym i najnowocześniejszym centrum w krakowskim portfolio firmy. W placówce pacjenci będą mieli dostęp do zaawansowanej diagnostyki, jak i wizyt u lekarzy licznych specjalności.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.