Gotowy apartamentowiec przy Piastowskiej w Krakowie

2021.01.27

W pobliżu krakowskich Błoń i Parku Jordana oddana została inwestycja apartamentowa Piastowska Residence. Deweloperem jest firma Terra Casa S.A.

Piastowska Residence w Krakowie uzyskała po 18 miesiącach prac budowlanych pozwolenie na użytkowanie. Mieszkania w kameralnym budynku są już gotowe do odbioru i wkrótce rozpocznie się proces przekazywania lokali ich właścicielom.

Apartamentowiec przy Piastowskiej oferuje łącznie 58 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 30 do 115 mkw. Parter budynku został zagospodarowany pod lokale usługowe z przyległymi ogródkami. W wielopoziomowej podziemnej hali garażowej znajduje się 78 miejsc parkingowych, innowacyjna rowerownia, stacje ładowania samochodów elektrycznych, klub mieszkańca i pomieszczenia gospodarcze.

Piastowska Residence nawiązuje stylem i wystrojem do motywów Kalifornii. W ofercie pozostało jeszcze kilak wolnych mieszkań.

Projekt architektoniczny budynku przygotowała pracownia BS-Arch, a wystrój wnętrz pracownia MJ Animo z Krakowa. Generalnym wykonawcą była firma TK Bud.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • MR
  Gość
  2021-01-27 13:09:59
  A może by blonia zabudować.prezydenta powinni już dawno wypierniczyć bo robi bandytke,jak na prywatnyn folwarku

 • MM
  Gość
  2021-01-27 13:21:57
  Ten Kraków to już tak zabudowany, że niedługo nie będzie gdzie szpilki wcisnąć. Masakra co się w tym naszym pięknym historycznym mieście dzieje. Oglądam taki program Świat z góry i naprawdę mało takich miast jest jak Kraków, który marketami, biurowcami i apartamentowcami stoi. Szkoda, że nasi włodarze nie myślą o naszym komforcie życia tylko o kasie. Ale przykład idzie z góry to trudno się dziwić.

 • Anna
  Gość
  2021-01-27 14:32:19
  No właśnie Cichy Kącik Idzie pod nóż. Naprzeciwko Błoń.Nasi włodarze szykują tam trzykondygnacyjny parking na 250 aut,wycięcie 20 drzew i budowę drugiego Centrum Myzyki dla dwoch niszowych orkiestr po zaplanowanym i zaprojektowanym Centrum Muzyki na Grzegorzkach z finansowaniem przez państwo.Ale co tam nasz prezydent ma swoje plany i za pieniądze Krakowian postawi co chce. A obok na Cudownym Cichym Kaciku wpuścić deweloperów.Ostatnie tereny zielone. I płuca miasta w tym miejscu zagrożone. Wejdź na stronę www.milosnicykrakowa.pl i dowiedz się więcej o tej sprawie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.