Powstający luksusowy apartamentowiec na Marymoncie z finansowaniem


2023.06.07
Autor: Bartosz Motorek
Terra Casa S.A. realizuje w pobliżu warszawskiego Lasku Bielańskiego swoją kolejną inwestycję z linii projektów art déco i streamline modern. Deweloper podpisał umowę kredytową z Alior Bankiem, która sfinansuje realizację Art Deco Marymont.

Art Deco Marymont ma być luksusowym apartamentowcem wykonanym w stylu kamienicy art déco. Inwestycja, która wystartowała w kwietniu br., powstaje na działce przy ulicy Podleśnej, w sąsiedztwie Lasku Bielańskiego.

To kolejna nasza inwestycja z linii projektów art déco i streamline modern w Warszawie. Projekt spotkał się ze świetnym przyjęciem ze strony nabywców. Klienci doceniają zarówno walory architektoniczne budynku i zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania obniżające koszty eksploatacyjne, jak i samą lokalizację. Współpraca z Alior Bankiem jest gwarancją bezpiecznej realizacji tej prestiżowej inwestycji
powiedział: Artur Tłustochowski, Prezes Zarządu Terra Casa S.A.

Inwestor podpisał w ostatnim czasie umowę kredytową z Alior Bankiem na realizację tej inwestycji, której budowa już trwa, a jej finał zaplanowano na IV kwartał 2024 roku. Generalnym wykonawcą Art Deco Marymont jest firma Unimax PB.

Kameralny, 4-piętrowy apartamentowiec oferuje łącznie 34 mieszkania o zróżnicowanych metrażach oraz układach pomieszczeń. Każdy lokal posiada balkon lub ogródek. W części podziemnej znajdzie się miejsce na 42 miejsca parkingowe, a na parterze przestrzeń pod prywatną minisiłownię. Wizytówką apartamentowca ma być lobby, korytarze i klatki schodowe, które wykończone zostaną z dbałością o najmniejsze detale.

Komentarze


  • rocky
    Gość
    2023-06-07 13:33:06
    dajcie zdjęcie też tego luksusowego apartamentowca, bo na zdjęciach widać tylko zwykły blok jakich pełno w całej Polsce

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.