Kalifornia w Krakowie dzięki Piastowska Residence

2019.06.26

Spółka Terra Casa uzyskała pozwolenie na budowę krakowskiego apartamentowca Piastowska Residence, którego motywem przewodnim jest krajobraz Kalifornii - słońce, piasek i ocean.

Apartamentowiec Piastowska Residence wybudowany zostanie w pobliżu krakowskich Błoń przy ulicy Piastowskiej 34 i zaoferuje łącznie 58 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 115 mkw. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe z przyległymi ogródkami.

Pod inwestycją zaplanowano dwupoziomową halę garażową na 78 stanowisk. W tej części apartamentowca znajdzie się również innowacyjna rowerownia, pomieszczenia gospodarcze oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych i system „hand free”.

Motywem przewodnim Piastowska Residence ma być krajobraz Kalifornii - słońce, piasek i ocean. Nawiązaniem do nich będą ciepłe barwy, naturalne materiały i duża ilość światła we wnętrzach. Lobby wykończone naturalnym drewnem i kamieniem stanie się wizytówką krakowskiej inwestycji Terra Casa.

Deweloper posiada już pozwolenie na budowę. Generalnym wykonawcą została firma TK Bud, natomiast projekt architektoniczny powstał w pracowni BS-Arch pod kierownictwem architekta Adama Bielańskiego. Za wystrój wnętrz nawiązujący do natury i przyrody Kalifornii odpowiada pracownia MJ Animo z Krakowa.

Piastowska Residence zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.