Nowojorski apartamentowiec powstaje w Krakowie

2016.12.08

Ruszyła realizacja nowego krakowskiego apartamentowca NY Residence, który powstanie na działce przy ulicy Wrocławskiej 33. Deweloperem projektu jest firma Terra Casa, a generalnym wykonawcą inwestycji spółka TK Bud z Krakowa.

NY Residence przy ulicy Wrocławskiej 33 w Krakowie ma być nowoczesnym apartamentowcem inspirowanym stylem życia w Nowym Jorku. Inwestycja zaoferuje 130 mieszkań o metrażach od 22 do 105 metrów kwadratowych oraz cztery lokale handlowo-użytkowe na parterze. Budynek dysponował będzie również parkingiem samochodowym na 100 stanowisk i dwiema rowerowniami.

Większość lokali mieszkalnych będzie posiadała balkon lub taras. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej, gdzie zaplanowano również rowerownie, pomieszczenia gospodarcze oraz boksy użytkowe. Po wejściu do NY Residence przywita nas eleganckie lobby, które wykończone zostanie z zastosowaniem naturalnego kamienia i innych szlachetnych materiałów..

Apartamentowiec będzie monitorowany i chroniony. Generalnym wykonawcą inwestycji jest krakowska firma TK Bud. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na sierpień 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.