Erbud bierze I etap osiedla City Vibe

2020.11.06

Spółka Erbud została generalnym wykonawcą budynku mieszkalnego, który wybudowany zostanie przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie.

Deweloper Nexity uruchomił w ubiegłym miesiącu sprzedaż pierwszego etapu osiedla City Vibe w Krakowie. Teraz podpisana została umowa z firmą Erbud na wybudowanie budynku wielorodzinnego. Wartość kontraktu wynosi 28,23 mln zł netto.

City Vibe będzie osiedlem budynków wielorodzinnych, które powstaną na działce przy ulicy Myśliwskiej. Docelowo projekt zakłada budowę dziesięciu obiektów.

I etap osiedla to 6-kondygnacyjny budynek o nazwie Street Culture, w którym znajdzie się 145 mieszkań o powierzchniach od 29 do 88 mkw. Wykonawca budynku przejmie teren budowy w ciągu 10 dni roboczych od dnia doręczenia powiadomienia przez inwestora, przy czym nastąpi to nie później niż 31 marca 2021 r. Oddanie tego etapu osiedla do użytku zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

W październiku Erbud podpisał umowę na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Poznaniu w ramach inwestycji Bliski Marcelin.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.