Coraz mniej miejsca w kompleksie Equal Business Park

2017.10.26

W szybkim tempie przebiega komercjalizacja kompleksu biurowego Equal Business Park w Krakowie. Biurowiec A został już wynajęty w 100 proc., natomiast biurowiec B jest skomercjalizowany w 70 proc. Inwestycja należy do spółki Cavatina.

Equal Business Park to nowoczesny kompleks biurowy, który powstaje na działce przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Docelowo inwestycja oferowała będzie 49 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu w standardzie technicznym klasy A.

Obecnie w budowie jest budynek C, który jest największym biurowcem spośród trzech części kompleksu. Obiekt dysponował będzie powierzchnią na poziomie prawie 22 500 mkw. Oddanie do użytku biurowca C zaplanowano na wrzesień 2018 roku.

Proces realizacji założeń inwestycyjnych spółki przebiega w sposób niezwykle dynamiczny. Ogromne zainteresowanie naszym parkiem, jak i powierzchniami będącego w budowie budynku C to dla nas powód do dumy. Cavatina jest obecnie w trakcie realizacji 6 projektów komercyjnych, wyróżniających się wyjątkową architekturą jak i funkcjonalnością. Jesteśmy obecni w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku. Całkowita wartość biurowej powierzchni użytkowej naszych inwestycji realizowanych w perspektywie najbliższych 2-3 lat wyniesie blisko 225 000 m kw.


- podkreśla Daniel Draga, Członek Zarządu Cavatina Holding.

Wśród najemców Equal Business Park znajdują się takie firmy jak: Integer (InPost), Sii, Regus, QVC, Sweco, Goglio, Idea Bank, InnoEnergy, Prodata, SiiTech czy Krakowskie Zakłady Automatyki. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest Knight Frank.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Equal Business Park, Knight Frank, Cavatina Holding

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.