CBRE wynajmie biurowce Grupy Cavatina

2017.08.09

Grupa Cavatina wybrał CBRE na agenta wyłącznego do przeprowadzenia procesu komercjalizacji trzech budynków biurowych: Tischnera Office (blisko 33 tys. mkw) w Krakowie, Carbon Tower (ponad 19 tys. mkw) i Diamentum Office (niemal 10 tys. mkw) we Wrocławiu. Łączna powierzchnia najmu w budynkach to ponad 61 000 mkw.

Każdy z trzech biurowców charakteryzuje się unikalnym projektem architektonicznym oraz wysokim standardem wykończenia, które gwarantują przyszłym najemcom prestiż, komfort i funkcjonalność na światowym poziomie.

Diamentum Office we Wrocławiu to siedem pięter nowoczesnej powierzchni biurowej, znajdującej się niedaleko centrum oraz doskonale z nim skomunikowanej. Na dwóch kondygnacjach znajduje się parking na sto samochodów, dla rowerzystów natomiast przygotowano 50 miejsc na parkingu rowerowym przed budynkiem. Inwestycja będzie certyfikowana w wielokryterialnym systemie oceny budynków BREEAM - na poziomie Very Good.

Carbon Tower to 55-metrowy budynek biurowy, jeden z najwyższych we Wrocławiu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Fabrycznej. Carbon Tower składa się z 15 pięter, parteru oraz poziomu podziemnego, którego łączna powierzchnia wyniesie ponad 19 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Poza biurami, znajdzie się w nim również restauracja Meeting Point, sklep spożywczy oraz parking na 377 samochodów.

Tischnera Office to dziewięciokondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni najmu blisko 33 tys. mkw. Parter obiektu przeznaczony jest na wynajem pod lokale handlowe, usługowe lub gastronomiczne, wyższe kondygnacje przeznaczone są pod wynajem na cele biurowe. Elementem wyróżniającym inwestycję są dedykowane najemcom przestrzenie wspólne: tarasy zlokalizowane na 5 piętrach oraz dziedziniec.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Diamentum Office, Carbon Tower, Tischnera Office, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.