Cavatina komercjalizuje swoje biurowce we Wrocławiu

2018.08.09

Do niedawno oddanego budynku biurowego Diamentum Office wprowadzą się dwie firmy technologiczne - Gigaset Communications Polska oraz Pattonair Poland. Poziom komercjalizacji tego biurowca wynosi ponad 80 proc.

Cavatina Holding S.A. nie zwalnia tempa komercjalizacji. W ostatnim czasie firma podpisała dwie umowy najmu w biurowcu Diamentum Office, a w powstającym w niedalekim sąsiedztwie budynku Carbon Tower trwają zaawansowane negocjacje warunków z przyszłymi najemcami.

W oddanym do użytku w maju 2018 roku, wrocławskim biurowcu Diamentum Office swoje biura będą miały m.in. dwie firmy z branży technologicznej - Gigaset Communications Polska oraz Pattonair Poland.

Firma Gigaset Communications Polska, która jest jednym z największych światowych producentów telefonów bezprzewodowych i europejskim liderem w zakresie telefonów DECT. W budynku zajmie biura o powierzchni 1 955 mkw., z kolei Pattonair Poland, który jest globalną firmą zarządzającą łańcuchem dostaw dla przemysłu lotniczego i obronnego, wynajął powierzchnię 730 mkw.

Diamentum Office to 7-piętrowy nowoczesny biurowiec klasy A, zlokalizowany przy ulicy Robotniczej. Budynek dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good. W niedalekim sąsiedztwie powstaje kolejna inwestycja biurowa firmy Cavatina pod nazwą Carbon Tower. Przy ulicy Fabrycznej znajdzie się biurowiec o powierzchni ponad 19 000 mkw., który swoją premierę będzie miał w czwartym kwartale 2018 roku.

Za komercjalizację obiektów Grupy Kapitałowej Cavatina we Wrocławiu odpowiada lokalny dział leasingu, przy wsparciu agencji CBRE, która jest wyłącznym operatorem procesów najmu powierzchni biurowych w obu budynkach.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Diamentum Office, Carbon Tower, CBRE Property Management Poland, Cavatina Holding

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.