Biurowiec .big z gotową konstrukcją

2018.03.16

Na budowie nowoczesnego biurowca .big w Krakowie, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co symbolizuje ukończenie konstrukcji budynku. Inwestorem jest firma Ghelamco Poland.

Biurowiec .big to pierwsza inwestycja belgijskiego dewelopera w Krakowie. Obecnie na budowie dobiega końca montaż elewacji, a już wkrótce rozpocząć się mają prace wykończeniowe we wnętrzach.Według inwestora i generalnego wykonawcy inwestycji, realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem.

Krakowski budynek biurowy, zaprojektowany w kształcie nieregularnego wieloboku, zlokalizowany jest przy ulicy Kapelanka i gen. Bohdana Zielińskiego.Główne wejście do biurowca znajdzie się w części północnej od strony ulicy gen. Zielińskiego. Stąd też będzie możliwy wjazd na posesję.

Elewacja ostatniego piętra biurowca .big jest wyraźnie cofnięta. Na pierwszym piętrze znajduje się patio, a na dachu ogólnodostępny taras widokowy o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Pod budynkiem zaprojektowano halę garażową dla 148 aut oraz miejsca dedykowane rowerzystom, wraz z prysznicami i szafkami.Deweloper przewidział też stacje do ładowania samochodów elektrycznych.


Oddanie do użytku biurowca .big zaplanowano na III kwartał br.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.