Biurowiec .big w Krakowie od firmy Ghelamco


2017.11.07
Autor: Urbanity.pl
Ghelamco Poland realizuje swój pierwszy projekt biurowy w Krakowie - .big. Biurowiec, który powstaje u zbiegu ulic Generała Bohdana Zielińskiego i Kapelanka, został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Q-arch.

Biurowiec .big będzie miał sześć kondygnacji i zaoferuje prawie 10 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz 1 500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Nazwa projektu jest przewrotna. Nie odnosi się bowiem do rozmiaru budynku. Podkreśla za to potencjał jaki drzemie w Krakowie oraz w tej lokalizacji. Jestem przekonany, że .big stanie się miejscem, które będzie przyciągać wielkie talenty pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami


- mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Krakowski budynek biurowy zlokalizowany u zbiegu ulic Generała Bohdana Zielińskiego i Kapelanka, będzie dysponował biurami z własnymi tarasami, stacjami do ładowania samochodów elektrycznych oraz parkingiem rowerowym z prysznicami.

Ghelamco oferuje przyszłym najemcom budynku .big łatwe w aranżacji biura (o powierzchni piętra ponad 2 100 mkw. Na pierwszym piętrze biurowca, wewnątrz bryły, powstanie patio z mini ogrodem. Atrakcją inwestycji będzie blisko 200-metrowy taras na dachu.

Pod biurowcem zaplanowano parking samochodowy na 148 stanowisk. Na zewnątrz znajdzie się dodatkowe 7 miejsc postojowych.

Jest to pierwszy projekt Ghelamco w Krakowie. W poszukiwaniu najemców dewelopera projektu wspierać będzie firma doradcza Cushman & Wakefield.

Zakończenie budowy projektu .big przewidziano w połowie 2018 roku.


Inne wiadomości o Biurowiec .big, Ghelamco Poland, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Q-Arch

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.