Oddano do użytku biurowiec .Big w Krakowie

2019.06.13

U zbiegu ulic Kapelanka i gen. B. Zielińskiego w Krakowie powstał nowoczesny budynek biurowy .Big, którego inwestorem jest firma Ghelamco Poland.

Biurowiec .Big to nowoczesny budynek biurowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 10 000 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje biura klasy A na sześciu kondygnacjach naziemnych. Budowa biurowca rozpoczęła się w lipcu 2017 roku i trwała 15 miesięcy, a jej wykonawcą była firma Budimex.

Głównym najemcą budynku, który zaprojektowany został przez pracownię Q-arch, jest Bank State Street dla którego wykonawca specjalnie zaaranżował cztery piętra. Parter inwestycji .Big zajmują lokale handlowo-usługowe, natomiast pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż na 125 samochodów oraz miejscem na rowery i gniazdami do ładowania elektrycznych jednośladów.

Najemcy biurowca mają do dyspozycji ponad 200-metrowy taras zlokalizowany na dachu obiektu. Inwestycja jest certyfikowana w systemie BREEAM.

Całość budowy, wraz z wykonywaniem powierzchni fit out, zakończona została w tym roku. Kubatura biurowca to ponad 73 000 m3.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec .big, Ghelamco Poland, Budimex, Q-Arch

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.