Zakłady Karola Scheiblera w Łodzi kuszą kolejnych najemców

2021.09.24

Rozpędza się komercjalizacja wieloetapowej inwestycji spółki Echo Investment w Łodzi, która powstaje w ramach rewitalizacji pofabrycznych zakładów Karola Scheiblera.

Spółka Echo Investment poinformowała o podpisaniu kolejnych umów najmu powierzchni w kompleksie Fuzja.

W północnej części kompleksu, od strony ulicy Tymienieckiego mieściła się będzie kawiarnia T.25 CAFE, która otworzy się na powierzchni 107 mkw. wewnątrz budynku oraz 23 mkw. na zewnątrz. Kawiarnia oferuje dobrej jakości kawy, a także koktajle, bajgle i kanapki.

Od strony ulicy Tymienieckiego do planowanej części handlowo–usługowej wprowadzi się sklep Dobre Wino, który będzie miał powierzchnię ponad 90 mkw. Jeszcze w sierpniu otwarte zostało w Fuzji studio fotograficzne młodej artystki Mai Reczulskiej, mieszczące się w historycznym budynku zlokalizowanym przy budynkach mieszkalnych od ulicy Milionowej. Atelier ma powierzchnię 55 mkw.

Podpisana została także umowa z cukiernią DESEO, która otwarta zostanie w lokalu w sąsiedztwie zabytkowej elektrowni Scheiblera.

Fuzja to kompleks mixed-use powstający na terenie dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, które stanowią dziedzictwo Łodzi Fabrycznej. Na powierzchni 8 hektarów znajdzie się 20 budynków, z czego 14 to obiekty historyczne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.