Elastyczna przestrzeń biurowa na terenie dawnych zakładów Karola Scheiblera


2023.03.22
Autor: Monika Kiereś
Powstający kompleks wielofunkcyjny Fuzja w Łodzi będzie oferował elastyczną przestrzeń biurową. Operator CitySpace otworzy w tym mieście swoją pierwszą lokalizację. Łącznie ponad 300 stanowisk pracy, a także sale spotkań i wiele udogodnień.

Fuzja to kompleks wielofunkcyjny powstający na terenie dawnych zakładów Karola Scheiblera. Pierwsza łódzka lokalizacja CitySpace mieściła się będzie jednym z biurowców inwestycji, a jej otwarcie zaplanowano na maj 2023 roku.

Łódź jest ambitnym miastem, otwartym na nowe i zachęcającym do inwestowania w rozwój. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że to w mieście kreatywności otwieramy już wkrótce 13-ste centrum CitySpace. Wspólnie z architektami, projektantami i zespołem odpowiedzialnym za komercjalizację tej przestrzeni przez ostatnie kilka miesięcy omawialiśmy projekt wnętrz dla tej lokalizacji. CitySpace Fuzja to flagowa inwestycja w naszym portfolio – zapowiada Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

Obecnie operator CitySpace oferuje swoje swoją elastyczną przestrzeń biurową w pięciu polskich miastach - w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, a już wkrótce także w Łodzi. W Fuzji sieć oferowała będzie prawie 2 000 mkw. powierzchni w całym biurowcu na wyłączność, co jest nowością CitySpace. Projektem wnętrz zajmuje się pracownia MIXD.

Budynek biurowy, który zaprojektowany został przez biuro Medusa Group wyróżnia się architekturą uwzględniającą zabytkowe mury. Biurowiec wpisuje się w rewitalizowane przestrzenie pofabryczne. Fasadę budynku zdobić będzie historyczna ściana z czerwonej cegły, nawiązująca do przeszłości tego miejsca. Flagowa lokalizacja CitySpace dostępna będzie na 3. poziomach. W ofercie znajdą się stanowiska pracy, od dużych open space, przez komfortowe prywatne gabinety dla 2 osób, aż do zróżnicowanych, w pełni wyposażonych sal spotkań, miejsc do pracy cichej, przestrzeni wspólnych i stref relaksu integrujące społeczność skupioną w centrum. Łącznie w Fuzji znajdzie się 301 stanowisk pracy i 3 sale spotkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.