Za rok otwarcie kompleksu Hi Piotrkowska w Łodzi

2019.03.28

Zgodnie z planem przebiega budowa łódzkiego kompleksu wielofunkcyjnego Hi Piotrkowska, który swoją premierę będzie miał w pierwszym kwartale 2020 roku.

Hi Piotrkowska 155 to realizowana w centrum Łodzi inwestycja biurowo-usługowa uzupełniona hotelem Hampton by Hilton.

Kompleks składał się będzie z dwóch biurowców, z czego jeden o wysokości 82 metrów stanie się najwyższym budynkiem biurowym w mieście. Drugi z budynków będzie miał 5 pięter i przylegać będzie do pierzei ulicy Piotrkowskiej. Łączna powierzchnia biurowa wyniesie 21 000 mkw. w standardzie klasy A+ i 5 000 mkw. powierzchni przeznaczonej pod handel i usługi.

Hotel Hampton by Hilton funkcjonował będzie w 8-kondygnacyjnym budynku, który zaoferuje 149 pokoi oraz restaurację.

Budowa Hi Piotrkowska 155 przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie ruszyła budowa drugiego piętra wieży biurowej, natomiast hotel i mniejszy biurowiec mają już ostatnią kondygnację. Na obu budynkach rozpoczęto wykonywanie ścian, słupów i stropu ostatniej kondygnacji. Oddanie kompleksu do użytku zaplanowano na I kwartał 2020 roku.

Równolegle trwa komercjalizacja inwestycji przy Piotrkowskiej, za którą odpowiada firma Knight Frank. Ponad połowa lokali handlowo-usługowych została już wynajęta. Wśród najemców znajdziemy takie marki jak: Starbucks, HEBE, Just GYM i Żabka.

Projekt Hi Piotrkowska 155 został opracowany zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.