Sii otwiera nową przestrzeń biurową w najwyższym budynku biurowym w Łodzi. Praca dla ponad 550 specjalistów


2023.03.02
Autor: Bartosz Motorek
Oddział firmy Sii, będącej liderem w dziedzinie usług IT, inżynierii i BPO w Polsce, dołączył do grona najemców Hi Piotrkowska - najnowocześniejszego i najwyższego budynku biurowego w regionie.

Sii zajmie powierzchnię 2400 m² na dwóch piętrach tego kompleksu, które będą nową przestrzenią pracy dla ponad 550 specjalistów realizujących projekty dla klientów z całego świata. Łódzki oddział firmy Sii zależało na nowoczesnej, komfortowej i dużej przestrzeni, która pomieści wszystkich pracowników, dlatego firma zajmie aż dwie kondygnacje w biurowcu. To 14. i 15. piętro, z których rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę miasta.

- Wybierając nowe biuro łódzkiego oddziału Sii wiedzieliśmy, że zależy nam na lokalizacji, która spełnia kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim lokalizacja w centrum miasta, zapewniająca dobry dojazd komunikacją miejską, samochodem czy rowerem. Bardzo ważna była także dostępność parkingu dla pracowników. Nie mogliśmy również zapomnieć o klasie biurowca. Wszystkie biura Sii, a jest ich piętnaście w całej Polsce, są zlokalizowane w budynkach klasy A – mówi Agnieszka Kościelecka, Regional Director Sii Łódź.

Sii zatrudnia łącznie 8000 specjalistów i ma oddziały w wielu miastach Polski, a także na całym świecie. Łódzki oddział firmy współpracuje z klientami z różnych sektorów, w tym z motoryzacji, bankowości i finansów, Hi-tech, medycyny, handlu detalicznego, logistyki oraz usług użyteczności publicznej. Firma organizuje również cykliczne eventy dla swoich pracowników oraz spotkania biznesowe, dlatego zadbano o przestronne sale konferencyjne oraz bardziej kameralne pomieszczenia.

Hi Piotrkowska to biurowiec zbudowany zgodnie z najlepszymi standardami w zakresie zrównoważonego rozwoju i otrzymał ocenę Excellent w systemie certyfikacji BREEAM International New Construction dla etapu Post Construction. Cały kompleks składa się z trzech budynków - dwóch biurowców o łącznej powierzchni 26 tysięcy m² oraz hotelu Hampton by Hilton. Hi jest siedzibą wielu polskich i światowych korporacji z różnych branż, a także biur serwisowanych, centrum konferencyjnego oraz sklepów, kawiarni i punktów usługowych. Inne firmy, które wynajęły powierzchnię w Hi, to m.in. iTechArt, Avient, Signify, bank PKO BP, NewWork, Klinika Bocian, drogeria Rossmann, Starbucks, Żabka, lokalna kwiaciarnia Badylarz i wiele innych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.