Solar Polska otworzy swoje centrum w Łodzi

2018.07.02

W kompleksie Symetris Business Park w Łodzi otwarte zostanie centrum usług wspólnych spółki Solar Polska, która wynajęła niecałe 1000 mkw. powierzchni biurowej. Najemcy doradzała firma Colliers International.

Solar Polska, który jest częścią Grupy Solar, będącej jednym z największych partnerów handlowych w Europie Północnej w zakresie dystrybucji rozwiązań dla firm elektroinstalacyjnych i przemysłowych, wynajął prawie 1 000 mkw. powierzchni biurowej w łódzkim biurowcu Symetris Business Park.

Centrum Usług Wspólnych – SSC – istnieje już prawie trzy lata. W związku z ciągłym rozwojem struktury i przenoszeniem do Polski kolejnych procesów z poziomu Grupy Solar, zdecydowaliśmy się na wynajęcie biura o dużej powierzchni. Wybraliśmy kompleks Symetris Business Park ze względu na dogodną lokalizację w centrum Łodzi oraz wysoki standard budynku - mówi Monika Ciupińska, Manager w Centrum Usług Wspólnych Solar Polska w Łodzi.

Symetris Business Park to kompleks budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 19 000 mkw. Obiekt znajduje się przy alei Piłsudskiego i oferuje powierzchnie typu open space, ale także sale konferencyjne, gabinety, pokoje cichej pracy. Najemcy mają do swojej dyspozycji również 381 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Kompleks posiada zielony certyfikat BREEAM.

Właścicielem Symetris Business Park jest EPP, spółka działająca według formuły REIT.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.