Philips otwiera Centrum Usług Finansowych w Symetris Business Park

2018.03.30

Nowa siedziba Centrum Usług Finansowych firmy Philips Lighting otwarta została w łódzkim biurowcu Symetris Business Park. W procesie najmu powierzchni biurowej najemcę reprezentował Colliers International.

Światowy lider branży oświetleniowej wynajął 1 670 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w budynku Symetris Business Park w Łodzi, gdzie uruchomione zostało Centrum Usług Finansowych. Uroczyste otwarcie nowego Philips Lighting miało miejsce 27 marca br.

Wybraliśmy nową przestrzeń biurową z myślą o komforcie naszych pracowników. Symetris Business Park jest położony w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępny i bardzo nowoczesny. To ekscytujące środowisko pracy, oferujące także strefy relaksu, spełnia nasze standardy w zakresie lokalizacji, komfortu i wszystkiego, co składa się na doskonałe miejsce biurowe. Wierzymy, że wszystkim będzie się tu dobrze pracowało
powiedział: Lion Paauwe, Dyrektor Centrum Usług Finansowych w Łodzi

Symetris Business Park w Łodzi to budynek biurowy zrealizowany przez firmę Echo Investment przy ulicy Piłsudskiego. Inwestycję tworzą dwa nowoczesne biurowce o łącznej powierzchni najmu na poziomie 19 000 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.