Pierwszy z biurowców Symetris wynajęty

2019.05.13

Podpisanie dwóch nowych umów najmu w biurowcu Symetris I w Łodzi, sprawiło, że budynek został już skomercjalizowany w 100 proc.

Firma Solar zdecydowała się na powiększenie wynajmowanej powierzchni w łódzkim biurowcu Symetris I, a z kolei towarzystwo ubezpieczeniowe UNIQA, dołączyło do grona najemców budynku przy alei Piłsudskiego. Właścicielem obiektu jest firma EPP.

Nowy najemca Symetris I to firma ubezpieczeniowa UNIQA, należąca do austriackiej grupy ubezpieczeniowej. Towarzystwo zajmie 75 mkw. powierzchni biurowej. W procesie najmu doradzała firma Cresa.

Solar Polska, który jest częścią Grupy Solat to wiodący w Europie Północnej dystrybutor produktów i rozwiązań z zakresu elektrotechniki, automatyki, klimatyzacji, wentylacji oraz techniki grzewczej i sanitarnej. Spółka zdecydowała się na powiększenie zajmowanej przestrzeni o dodatkowe 200 mkw., tym samym Centrum Usług Wspólnych ma już prawie 1 200 mkw. Doradcą w procesie najmu była agencja Colliers International.

Symetris Business Park to kompleks dwóch biurowców przy alei Piłsudskiego, który oferuje łącznie prawie 19 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynki posiadają certyfikat BREEAM na poziomie „Excellent”.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.