Restauracja z widokiem na panoramę Łodzi. Powstaje wyjątkowe miejsce na mapie kulinarno-rozrywkowej miasta

2021.10.07

Na ostatnim piętrze wielofunkcyjnego kompleksu Hi Piotrkowska w Łodzi powstaje ciekawe miejsce na kulinarno-rozrywkowej mapie miasta. Otwarcie w połowie 2022 roku.

Hi Piotrkowska to nowy kompleks mixed-use, który stał się jedną z wizytówek Łodzi. Inwestycja, która oddana została w październiku 2020 roku to 82-metrowa wieża biurowa, która uzupełniona została o część handlowo-usługową.

Na ostatnim piętrze wieży powstaje nowe, ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Łodzi. W najwyższym biurowcu w mieście otwarta zostanie restauracja i klub z ponad 200-metrowym tarasem pozwalającym podziwiać panoramę stolicy województwa łódzkiego. Podpisana została już umowa z operatorem i trwają zaawansowane działania administracyjne.

Otwarcie nowej przestrzeni na 19. piętrze Hi Piotrkowska nastąpi w połowie 2022 roku. Restauracja ma mieć przytulny industrialny sznyt. Projekt wnętrz przygotowała Nastazja Kropidłowska. Stylistycznie przestrzeń ta nawiązuje do łódzkich loftowych wnętrz, ale wyróżniona została oryginalnymi detalami oraz miedziano-zieloną kolorystyką. Przestrzeń została podzielona na strefy: restauracji, klubu, lounge oraz zewnętrznego tarasu.

Restauracja wraz z klubem będzie miała powierzchnię ponad 700 mkw., natomiast taras około 200 mkw.

W parterze budynku otwarta zostanie z kolei kawiarnia połączona z piekarnią o powierzchni 140 mkw.

Hi Piotrkowska oferuje łącznie 21 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i 5 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Do grona najemców części biurowej należą m.in. Oddział 1 PKO BP w Łodzi oraz biura serwisowe i centrum konferencyjne New Work.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.