Ponad 100 mieszkań w ofercie łódzkiego osiedla Nowe Miasto Polesie


2021.12.30
Autor: Urbanity.pl
Atal wprowadził do sprzedaży mieszkania z kolejnego etapu osiedla Nowe Miasto Polesie w Łodzi. Inwestycja powstaje przy ulicy Pienistej, nieopodal skrzyżowania z ulicą Maczka.

W grudniu br., rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z etapu IIIB łódzkiej inwestycji firmy Atal w Łodzi - Nowe Miasto Polesie. W ofercie znalazły się 102 lokale o zróżnicowanych metrażach od 33,29 do 119,39 metrów kwadratowych i rozkładach 1-5 pokoi. Cena za mkw. zaczyna się od 7 000 zł.

Nowe Miasto Polesie powstaje w południowo-zachodniej części miasta, przy ulicy Pienistej. Pierwsze dwa etapy osiedla zostały już praktycznie wyprzedane, dlatego deweloper rozpoczął sprzedaż kolejnej części inwestycji. W ramach etapu IIIB wszystkie mieszkania posiadają ogródek, taras, balkon lub loggię. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wewnętrzny skwer, komórki lokatorskie, a także 105 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Oddanie do użytku tej części osiedla Nowe Miasto Polesie zaplanowano na I kwartał 2024 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Horizone Studio z Krakowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.