Atal z inwestycją Nowe Miasto Polesie w Łodzi

2019.07.25

Do sprzedaży trafiły pierwsze mieszkania, które powstaną w ramach nowej inwestycji firmy Atal w Łodzi - Nowe Miasto Polesie.

Nowe Miasto Polesie to nowe osiedle firmy Atal w Łodzi, które powstanie w południowo-zachodniej części miasta i składało się będzie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Łącznie inwestycja oferuje 142 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 do 105 metrów kwadratowych.

Przy ulicy Pienistej na Polesiu wystartowała budowa wieloetapowego osiedla Nowe Miasto Polesie. Atal uruchomił również sprzedaż mieszkań.

Wszystkie lokale posiadały będą balkony, natomiast mieszkania znajdujące się na parterze dysponowały będą prywatnymi ogródkami. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 75 miejsc postojowych, które uzupełnione zostanie o 70 stanowisk zewnętrznych. Na poziomie -1 znajdzie się również niespełna 100 komórek lokatorskich.

Projekt architektoniczny powstał w Przedsiębiorstwie Projektowo-Produkcyjnym Kanon. Pierwsze mieszkania Nowego Miasta Polesie zostaną oddane do użytku w II kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.