Nowe mieszkania do kupienia na Polesiu w Łodzi

2021.06.11

Atal wprowadził do sprzedaży mieszkania z kolejnego etapu osiedla Nowe Miasto Polesie. Budowa tej części inwestycji już się rozpoczęła. Zobacz metraże i ceny mieszkań.

Nowe Miasto Polesie jest wieloetapową inwestycją firmy Atal w Łodzi, która powstaje na terenie o powierzchni prawie 9 hektarów. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż III etapu osiedla w południowo-zachodniej części miasta, przy ulicy Pienistej, nieopodal skrzyżowania z ulicą Maczka.

W kolejnym etapie inwestycji, którego budowa już trwa, powstają dwa budynki podzielone na sześć pięciokondygnacyjnych segmentów, w których zaplanowano 140 mieszkań o metrażach od 35 do 104 mkw. i układach od dwóch do czterech pokoi. Ceny za mkw. zaczynają się od 6 100 złotych brutto. Oddanie do użytku etapu IIIA zaplanowano na trzeci kwartał 2023 roku.

W pierwszym etapie projektu Nowe Miasto Polesie budowane są cztery budynki z 142 mieszkaniami, natomiast w II części osiedla powstaną cztery budynki, w których znajdą się 152 mieszkania. Dostępnych w sprzedaży jest już tylko 12 mieszkań z I etapu i 37 mieszkań w II etapie.

W ramach inwestycji powstanie 14 segmentów mieszkalnych, a na ternie osiedla przewidziano 40 lokali o przeznaczeniu usługowo-handlowym. Miejsca postojowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej, a dla najmłodszych powstaną place zabaw. Projekt architektoniczny osiedla na Polesiu to zasługa biura Horizone Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.