Piotr Misztal o projekcie Golden Tower w Łodzi. Dla mieszkańców do dyspozycji Maybachy


2022.01.20
Autor: Urbanity.pl
Łódzki biznesmen udzielił wywiadu portalowi lodz.pl, w którym opowiada o planowanej inwestycji Golden Tower w centrum Łodzi. Ma być tak jak na wizualizacjach, a wieżowiec stać się nową wizytówką miasta.

Przypomnijmy, że pod koniec 2021 roku Piotr Misztal dostał zgodę na budowę 72-metrowego wieżowca na działce u zbiegu ulicy Piotrkowskiej z aleją Piłsudskiego w Łodzi.

W rozmowie z portalem lodz.pl, deweloper zdradza szczegóły i rozwiewa wątpliwości, jakie nagromadziły się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęcie prac budowlanych wieżowca Golden Tower.

Łódzki biznesmen zapewnia w wywiadzie, że cięcia kosztów kosztem estetyki nie będzie. Wieżowiec ma wyglądać tak, jak to nanieśli architekci na wizualizacjach. Dodatkowo Piotr Misztal dodaje, że planuje zamieszkać w Golden Tower, co tym bardziej ma być gwarantem tego, że projekt będzie wyjątkowy.

W wywiadzie mówi - "Budynek ma w niczym nie ustępować stołecznym Warsaw Trade Tower czy Złotej 44, a pod niektórymi względami ma je przewyższać: technologicznie, ekologicznie lub choćby automatyką zastosowaną budynku, w tym np. sterowaniem wind czy garażem, który będzie całkowicie zautomatyzowany. Sięgamy po najnowsze rozwiązania techniczne"

W kolejnej części wywiadu deweloper zdradza szczegóły projektu. Na parterze mieściła się będzie restauracja z kuchnią najwyższych lotów. Poziom -1 to VIP room, miejsce spotkań biznesowych lub towarzyskich. Szóste-siódme piętro wieżowca to strefa fitness z basenem, jacuzzi, saunami, urządzeniami do ćwiczeń i pokojem regeneracji, która dostępna będzie wyłącznie dla mieszkańców. Ciekawostką będzie możliwość wypożyczenia maybacha wraz z kierowcą.

Jakie ceny za metr kwadratowy w Golden Tower? Piotr Misztal szacuje, że będzie to w okolicy około 30 tys. zł za mkw. i dodaje, że ma ustne deklaracje na jakieś 90 procent powierzchni.

Pierwsze prace na działce mają rozpocząć się wiosną br., a ich koniec to 2023/2024.

Komentarze


 • Irena
  Gość
  2022-01-20 19:24:13
  Bardzo ładny ten budynek i trzymam kciuki za sukces

 • gość
  Gość
  2022-01-27 05:44:10
  Oprzytomnij człowieku....nie porównuj tego z Warsaw Trade czy Złotą....spójrz jakim skrawkiem działki dysponujesz...przyklejasz ten budynek do pobliskiej kamienicy.
  Piotr Misztal dodaje, że planuje zamieszkać w Golden Tower, co tym bardziej ma być gwarantem tego, że projekt będzie wyjątkowy.

  Faktycznie cudny argument....to niemal tak jakby moim sąsiadem był co najmniej Brad Pitt. Grunt to skromność mały człowieku.

 • BP
  Gość
  2022-01-27 12:18:39
  Nie jestem fanem pana Misztala, ale wolę żeby wzorował się na WT, czy Z44, niż na siądzie obok -Central 2
  Co do zamieszkania to pewnie uznał, że będzie on gwarantem: wyjątkowy człowiek w wyjątkowy miejscu ;)))

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.