Pierwszy, bezpłatny coworking w łódzkim centrum handlowym już otwarty

2017.10.05

Helenów, Źródliska, Krańcówka i Zdrowie - tak nazywać się będą sale w nowej przestrzeni coworkingowej w centrum handlowo-rozrywkowym Sukcesja, przy alei Politechniki 1 w Łodzi.

To pierwsze tego typu miejsce dostępne w łódzkim Centrum Handlowym. Korzystać z niego może każdy pełnoletni odwiedzający Sukcesję. W szczególności dedykowany jest on mikro przedsiębiorcom, freelancerom oraz tym, którzy po prostu poszukują wygodnego miejsca do pracy. Smart Office to 240 m2 dostępnych dla gości od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 21:00.

Coworking, czyli z j. ang. "współpraca" to możliwość pracy w specjalnym biurze, gdzie można wynająć biurko na dowolny czas. W Polsce powstawanie takich przestrzeni jest coraz bardziej popularne. Z reguły jednak korzystanie z nich jest płatne. Smart Office to inicjatywa, w której nie tylko będzie można popracować zupełnie za darmo w centrum miasta, ale i poczuć łódzki klimat.

Postanowiliśmy nazwać i urządzić dostępne pomieszczenia, nawiązując do łódzkich miejsc. Smart Office to 2 sale konferencyjne, jedna o nazwie Helenów, druga Źródliska, strefa relaksu o nazwie Zdrowie a także przestrzeń wspólna z biurkami do pracy samodzielnej oraz stanowiskami do spotkań kilkuosobowych. Miejsce wyposażone jest również w salę do pracy kreatywnej o nazwie Krańcówka


- opowiada Joanna Leśniak, CH-R Sukcesja.

Celem projektu jest stworzenie platformy do spotkań łódzkich przedsiębiorców, wymiany ich doświadczeń i networkingu. Goście Smart Office na miejscu będą mogli napić się kawy, skorzystać z bezpłatnego Wi-FI czy sprzętu biurowego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.