New Work także w Łodzi

2019.03.12

Węgierski operator biur serwisowanych dołączy do grona najemców powstającego w Łodzi kompleksu biurowego Imagine. Inwestorem jest Avestus Real Estate.

New Work Offices wynajął 1939 metrów kwadratowych powierzchni w kompleksie Imagine w Łodzi. Węgierski operator biur serwisowanych zajmie biura w budynkach A i B, a umowa została podpisana na 10 lat. Łódzki Imagine będzie siódmą lokalizacją firmy w Polsce i pierwszą poza Warszawą.

Na parterze biurowca A mieściło się będzie centrum konferencyjne o powierzchni 262 mkw. Natomiast na dwóch piętrach drugiego budynku zaplanowano przestrzeń coworkingową. Na IV piętrze wypełni ona 632 m kw. powierzchni, a przestrzeń V piętra – 1045 m kw., w całości będzie do dyspozycji New Work Offices.

Planujemy w Łodzi niedługo otworzyć nasze biuro w jeszcze jednym budynku. Dzięki tej transakcji będziemy w Polsce dysponowali już 20 000 m kw. powierzchni w ośmiu lokalizacjach, a do końca 2019 roku zamierzamy rozszerzyć ją do 40 000 m kw. w co najmniej 15 obiektach. Cały nasz portfel będzie obejmował wówczas ok. 100 000 m kw. w 50 lokalizacjach w regionie EŚW
powiedział: Hubert Abt, dyrektor generalny New Work.

Imagine to kompleks składający się z trzech budynków. Dwóch 6-kondygnacyjnych, które łącznie oferują 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej - 14 800 mkw. biur i 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Trzeci obiekt to naziemny garaż na 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza

Wśród pozostałych najemców Imagine są takie firmy jak Bluerank, dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem Kids&Co. czy restauracja Olimp.

Obecnie na działce, na której powstaje inwestycja trwa montaż elewacji budynków biurowych oraz intensywne prace wykończeniowe. Za projekt architektoniczny Imagine odpowiada pracownia DDJM Biuro Architektoniczne. Cały kompleks zostanie oddany do użytku we wrześniu 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.