Łódzka Fuzja z kolejnym budynkiem w sprzedaży

2019.10.02

Echo Investment wprowadziło do sprzedaży mieszkania z drugiego budynku kompleksu wielofunkcyjnego Fuzja w Łodzi. Inwestycja powstaje na terenie dawnego imperium włókienniczego Karola Scheiblera.

Fuzja to projekt, który łączy w sobie różne funkcje - mieszkalną, biurową, usługową, a także część gastronomiczną, handlową i miejsce dla kultury. Inwestor zaplanował również na terenie kompleksu place miejskie i zielone tereny rekreacyjne dostępne dla wszystkich.

Echo Investment wprowadziło do oferty mieszkania z drugiego budynku kompleksu Fuzja. Ta część inwestycji będzie gotowa pod koniec 2020 roku, a pierwsi mieszkańcy będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań na początku 2021 roku.

Obecnie trwa realizacja pierwszego etapu Fuzji, który składa się z dwóch budynków mieszkalnych B01 i B02. Łącznie w sprzedaży znalazły się 274 mieszkania o metrażach od 29 do 138 mkw. z możliwością ich łącznia. Pod obiektami zaplanowano garaż samochodowy na 227 stanowisk, natomiast w parterach 6-kondygnacyjnych budynków część usługową.

Fuzja to inwestycja powstająca przy ulicy Tymienieckiego, która składa się z 20 budynków, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne. Sercem kompleksu będzie zabytkowy budynek dawnej elektrociepłowni. W ramach projektu powstanie wiele udogodnień, w tym m.in. miejsca parkingowe dla car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, prywatne punkty odbioru paczek, ogólnodostępne ładowarki elektryczne.

Wraz z zakończeniem pierwszej fazy Fuzji oddany zostanie również plac publiczny przed elektrownią z wygodnym dostępem od ulicy Tymienieckiego, a także odrestaurowana zostanie jej elewacja. W kolejnych etapach inwestycji powstanie przestrzeń biurowa wraz z kolejnymi mieszkaniami, a zrewitalizowane historyczne fragmenty terenu zostaną przekształcone w restauracje oraz punkty handlowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.