Łódź: Symetris Business Park - pod taką nazwą powstaną biurowce przy Piłsudskiego

2015.05.28

Znamy już szczegóły kompleksu biurowego, który kielecka spółka Echo Investment realizuje na działce przy alei Piłsudskiego 86 w Łodzi. W czwartek, 28 maja zaprezentowana została najnowsza koncepcja projektu pod nową nazwą - Symetris Business Park.

Nowy łódzki kompleks biurowy składał się będzie z dwóch połączonych ze sobą wspólną halą garażową biurowców, który dostarczy na łódzki rynek łącznie 19 000 mkw. powierzchni najmu o standardzie technicznym klasy A. Przyszli najemcy obiektów mają możliwość elastycznego podziału przestrzeni biurowej - od małych, indywidualnych pokoi, po duże powierzchnie typu open space. Dodatkowo w kompleksie znajdzie się miejsce pod nowoczesne sale konferencyjne, recepcję oraz pomieszczenia techniczne.

Obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi klientami chcącymi wynająć powierzchnię biurową w kompleksie.

Symetris Business Park mieścić się będzie przy alei Piłsudskiego 86 na łódzkim Widzewie. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach, z czego pierwszy jest już w trakcie budowy. Łącznie oba budynki dysponować będą powierzchnią około 19 tys. mkw. Pierwotnie inwestycja realizowana była pod nazwą Aurus.

Inwestorem kompleksu jest firma Echo Investment. Projekt architektoniczny pochodzi z Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz B'ART.

Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na I kwartał 2016 roku. Całościowy koszt realizacji projektu szacowany jest na około 100 mln zł.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Symetris Business Park, B'ART Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz, Bartłomiej Biełyszew, Echo Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.