Kolejny apartamentowiec w ofercie łódzkiej Fuzji

2020.09.22

Dobiega końca budowa dwóch pierwszych budynków mieszkalnych łódzkiego kompleksu Fuzja, a deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań w kolejnym obiekcie.

Echo Investment wprowadziło do oferty mieszkania z trzeciego apartamentowca w wielofunkcyjnym kompleksie Fuzja w Łodzi. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do trzeciego budynku mieszkalnego w Fuzji w drugim kwartale 2022 roku.

Dobiega końca realizacja dwóch pierwszych budynków mieszkalnych, a także trwają prace renowacyjne fasady zabytkowej elektrowni Karola Scheiblera. Oddanie do użytku I etapu Fuzji nastąpi jeszcze w tym roku.

W II etapie inwestycji powstanie 237 mieszkań, a także otwarty, rekreacyjny dziedziniec czy zielony plac przed Elektrownią. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z zewnętrznych floorboxów, do których można podłączyć m.in. laptopa. W drugim etapie Fuzji wprowadzone zostaną rozwiązania ograniczające konieczność dotykania rzeczy w przestrzeniach wspólnych: holach, korytarzach czy klatkach schodowych.

Fuzja to wielofunkcyjny projekt, który przywróci życie dawnej fabryce Karola Scheiblera w Łodzi. Inwestycja powstaje na prawie 8-hektarowej działce przy ulicy Tymienieckiego. Docelowo kompleks składał się będzie z czterech apartamentowców z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni wynoszącej około 40 000 mkw.

Łódzka inwestycja to również historyczne obiekty, w których po rewitalizacji mieściła się będzie przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje – łącznie około 15 000 mkw. Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Już niedługo oddany zostanie pierwszy fragment placu przy Elektrowni,

Projekt architektoniczny przygotowało biuro architektoniczne Medusa Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.