Gotowe mieszkania obok łódzkiej Manufaktury. W sprzedaży ostatnie lokale


2022.06.08
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Dobiegła końca rozpoczęta w 2017 roku inwestycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Atal - Apartamenty Drewnowska 43. W sąsiedztwie Manufaktury w Łodzi powstało ponad 700 mieszkań. Najwyższe kondygnacje budynków sięgają 35 metrów.

Apartamenty Drewnowska 43 to osiedle 18 budynków wielorodzinnych przy ulicy Drewnowskiej 43 w dzielnicy Bałuty, w których przez 5 lat realizacji powstało 739 mieszkań oraz 71 lokali o charakterze usługowo-biurowym. Inwestycja, która powstawała w czterech etapach, zlokalizowana jest na terenie Zakładów Farmaceutycznych Polfa S.A.

Atal oficjalnie poinformował o zakończeniu budowy Apartamentów Drewnowska 43 w Łodzi, obok centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. Inwestycja ruszyła w trzecim kwartale 2017 roku. Obecnie dobiega końca także sprzedaż mieszkań. Na dzisiaj w ofercie zostało 10 wolnych mieszkań. Przestrzeń handlowo-biurowa zlokalizowana jest w zabudowie frontowej I etapu rozciągającej się wzdłuż ulicy Drewnowskiej.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada łódzka pracownia NOW Biuro Architektoniczne.

Atal obecnie w swoim łódzkim portfolio ma w sprzedaży takie projekty jak Nowe Miasto Polesie oraz osiedle Atal Aura. W pobliskim Piotrkowskie Trybunalskim deweloper buduje inwestycję Źródlana 31 Residence.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.