Przy Manufakturze w Łodzi powstaje osiedle na ponad 700 mieszkań

2020.10.16

Atal prowadzi realizację wieloetapowego osiedla Apartamenty Drewnowska 43, które zlokalizowane jest przy łódzkiej Manufakturze i Parku Staromiejskim.

W sierpniu 2017 roku rozpoczęła się budowa osiedla przy ulicy Drewnowskiej 43, którego deweloperem jest firma Atal, a za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Architektoniczne NOW.

Obecnie dobiegła końca realizacja drugiego etapu osiedla Apartamenty Drewnowska 43, w którym powstały cztery budynki z 199 mieszkaniami oraz 13 lokalami o charakterze usługowym. W ofercie dewelopera znajdują się jeszcze wolne mieszkania. W budowie są już dwa ostatnie etapy łódzkiej inwestycji. Trzecia faza projektu zakłada budowę 62 mieszkań, 10 lokali usługowych i 12 biurowych, a jej oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2021 roku. Ostatni etap osiedla, w którym powstanie pięć budynków z 214 mieszkaniami będzie gotowy w II kwartale 2022 roku.

Docelowo Apartamenty Drewnowska 43 oferowały będą szesnaście budynków wielorodzinnych oraz 71 lokali usługowo-biurowych. Za projekt inwestycji odpowiada Biuro Architektoniczne NOW.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.