Przy Manufakturze w Łodzi powstaje osiedle na ponad 700 mieszkań


2020.10.16
Autor: Urbanity.pl
Atal prowadzi realizację wieloetapowego osiedla Apartamenty Drewnowska 43, które zlokalizowane jest przy łódzkiej Manufakturze i Parku Staromiejskim.

W sierpniu 2017 roku rozpoczęła się budowa osiedla przy ulicy Drewnowskiej 43, którego deweloperem jest firma Atal, a za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Architektoniczne NOW.

Obecnie dobiegła końca realizacja drugiego etapu osiedla Apartamenty Drewnowska 43, w którym powstały cztery budynki z 199 mieszkaniami oraz 13 lokalami o charakterze usługowym. W ofercie dewelopera znajdują się jeszcze wolne mieszkania. W budowie są już dwa ostatnie etapy łódzkiej inwestycji. Trzecia faza projektu zakłada budowę 62 mieszkań, 10 lokali usługowych i 12 biurowych, a jej oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2021 roku. Ostatni etap osiedla, w którym powstanie pięć budynków z 214 mieszkaniami będzie gotowy w II kwartale 2022 roku.

Docelowo Apartamenty Drewnowska 43 oferowały będą szesnaście budynków wielorodzinnych oraz 71 lokali usługowo-biurowych. Za projekt inwestycji odpowiada Biuro Architektoniczne NOW.

Komentarze


  • aga
    Gość
    2020-12-17 09:51:29
    Dla mnie lokalizacja tego osiedla jest wymarzona a pod wynajem też się nadaje, Manufaktura to jedna z wizytówek w Łodzi a więc wielu chętnych byłoby na wynajęcie takiego mieszkania

  • Gosc
    Gość
    2020-12-17 13:46:41
    Pod wynajem lipa bo na uniwersytety i politechnike daleko oraz do biur też daleko

  • Abc
    Gość
    2020-12-17 18:27:39
    To zależy, do Ek-Soc, WNoW, Akademii Muzycznej czy AHE (razem ponad 10 tys. studentów) to jedynie 15-20 minut pieszo, do Ogrodowej Office, gdzie przy pełnej komercjalizacji może pracować około 3 tysięcy osób, kilka kroków. Co do reszty, to już dojazd tramwajem/za 2 lata również tunelem średnicowym, maksymalnie 30 minut z przesiadkami do miejsc, które wymieniłeś, więc według mnie pod względem komunikacyjnym jest całkiem dobrze.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.