Gotowe mieszkania na terenie dawnych zakładów Karola Scheiblera w Łodzi

2020.12.22

Gotowe są już pierwsze dwa budynki mieszkalne, które stanowią część kompleksu wielofunkcyjne Fuzja w Łodzi. Właściciele mieszkań już odbierają klucze.

Echo Investment rozpoczęło przekazywanie kluczy do mieszkań w dwóch budynkach kompleksu Fuzja, zlokalizowanego przy ulicy Milionowej w Łodzi. W tej części inwestycji powstały łącznie 274 lokale o zróżnicowanych powierzchniach od 29 do 111 metrów kwadratowych.

Równolegle deweloper ruszył z budową trzeciego apartamentowca łódzkiego projektu na terenach dawnych zakładów Karola Scheiblera. Wykonawcą etapu Fuzja III została firma Erbud, która w połowie 2022 roku odda do użytku budynek.

W ramach inwestycji Fuzja firmy Echo Investment przywrócone zostanie życie pofabrycznym terenom w Łodzi, które położone są na działce o powierzchni prawie 8 hektarów pomiędzy ulicami Tymienieckiego a Milionową. Zrewitalizowaną historyczną zabudowę uzupełnią nowe budynki.

Obecnie prowadzona jest budowa także dwóch biurowców, w których swoją siedzibę będzie miała firma Fujitsu. W historycznych obiektach mieściła się będzie przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje. Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Już w połowie 2021 roku oddany zostanie do użytku pierwszy fragment - plac przy Elektrowni.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.