CitySpace zajmie w kompleksie Fuzja jeden z biurowców. Debiut w Łodzi


2022.06.29
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Wraz z początkiem 2023 roku oferta kompleksu wielofunkcyjnego Fuzja zostanie poszerzona o operatora elastycznych powierzchni biurowych.

Jeden z największych operatorów elastycznych powierzchni biurowych w Polsce wchodzi do Łodzi. Oferta CitySpace znajdzie się w nowo budowanym budynku, należącym do biurowej części inwestycji Fuzja. Inwestorem kompleksu jest Echo Investment.

Biura CitySpace zajmą w łódzkiej Fuzji prawie 2 000 metrów kwadratowych powierzchni i zaoferują najemcą całe spektrum możliwości zorganizowania miejsca pracy – od niewielkich przestrzeni biurowych nawet na 2 stanowiska po całe piętro, które może pomieścić ponad 100 stanowisk do pracy. Najemcy będą mieli do dyspozycji pełny pakiet usług, w tym m.in. wsparcie zespołu, nowoczesne wyposażenie, serwis sprzątający, nielimitowaną kawę czy dostęp do wydzielonej infrastruktury IT. Całość będzie zarządzana przez recepcję CitySpace.

Na najemców czekać będą ponadto sale konferencyjne, przestrzeń wspólna, a także w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia. Operator zapewnia urządzenia biurowe, opiekę managera biura, obsługę recepcji, wsparcie IT i serwis sprzątający.

CitySpace będzie miała na wyłączność jeden z biurowców kompleksu Fuzja. Otwarcie nastąpić ma na początek 2023 roku.

Fuzja to flagowa łódzka inwestycja Echo Investment, zlokalizowana na terenie dawnych zakładów fabrycznych Karola Scheiblera. Kompleks mixed-use powstaje na obszarze 8 ha i zaoferuje przestrzeń biurową, handlowo-usługową, a także mieszkalną. Łącznie to 22 budynki, z czego 15 do obiekty historyczne.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.