Budowa łódzkiej Sukcesji zgodnie z harmonogramem

2014.04.17

Bez zakłóceń przebiega budowa łódzkiego centrum handlowego Sukcesja. Obecnie na placu budowy pracuje ponad 200 osób, a roboty są prowadzone równolegle na wszystkich kondygnacjach obiektu. Do obsługi budowy pracuje siedem żurawi. Sukcesja zostanie oddana do użytku w przyszłym roku.

Jeszcze w tym miesiącu zakończyć ma się montaż stropu najwyższej kondygnacji Sukcesji.

Rozpoczęły się już prace przy kolejnym stropie, poziomu +2 (jednego z dwóch, na których znajdzie się parking z ponad 1000 miejsc postojowych), budowa rampy wjazdowej na parking jest natomiast na półmetku.

Przyspieszyły prace także w środku galerii, gdzie powstają murowane ściany - na poziomie -1 są praktycznie gotowe. Na parterze rozpoczęto ich wznoszenie.

Równolegle do prac budowlanych trwa komercjalizacja budynku, za którą odpowiadają zespoły Savills i Fabryki Biznesu. Finalizowane są umowy z kolejnymi najemcami, a wśród już obecnych są takie marki jak: drogeria Rossmann, elektromarket Avans, Reserved, H&M, supermarket Piotr i Paweł czy House i Sinsay.

W całości została już wynajęta strefa rozrywkowa, gdzie będzie można skorzystać z 9-salowego kina Helios, Pure Jatomi Fitness oraz kręgielni o powierzchni ponad 3 tys. mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki Sukcesja, Savills, Fabryka Biznesu

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.