Biurowce Imagine wyrosną w centrum Łodzi

2017.03.29

W trzecim kwartale tego roku ruszy budowa nowoczesnego kompleksu biurowego Imagine, który stanie na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni DDJM.

Imagine, czyli nowy projekt biurowy na łódzkim rynku firmy Avestus Real Estate, który będzie przyjaznym miejscem dla sektora nowoczesnych usług: startupów, firm z sektora BSS, IT, nowych technologii.

Inwestycja składała się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni wynoszącej 14 500 metrów kwadratowych. Na parterze biurowców zaplanowano przestrzeń na punkty handlowo-usługowe oraz gastronomię. Łącznie ta część kompleksu będzie miała 2 300 mkw. powierzchni.

Łódzki kompleks Imagine zaoferuje również parking samochodowy na 356 miejsc, który mieścił się będzie w trzecim budynku oraz stanowiska dla rowerów, szatnie i prysznice.

Inwestycja powstanie na działce u zbiegu ulic Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia DDJM. Prace budowlane ruszyć mają w III kwartale br., a zakończenie inwestycji zaplanowano na przełom 2018/2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.