Asseco Poland otworzy biuro w kompleksie Imagine w Łodzi

2019.04.24

Do grona najemców łódzkiego kompleksu Imagine dołączył największy dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, a tym samym największy polski producent oprogramowania - firma Asseco Poland,

Imagine to kompleks biurowy, który powstaje przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Inwestycja realizowana jest przez Avestus Real Estate, a jej zakończenie zaplanowano na III kwartał 2019 roku.

Wśród nowych najemców kompleksu jest firma z branży IT - Asseco Poland, która obecna jest w Łodzi już od kilku lat. Spółka postanowiła przenieść swoją siedzibę w tym mieście i wynająć 1 730 mkw. powierzchni w budynku A kompleksu Imagine. Biura nowego najemcy znajdą się na pierwszym piętrze obiektu. Transakcję ze strony Avestus Real Estate nadzorowała Marta Wybrańska, Leasing Director, a najemcy doradzała firma Colliers International.

Na wynajęcie powierzchni w powstającym kompleksie zdecydowały się już takie firmy jak New Work Offices, Bluerank, dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem Kids&Co, restauracja Olimp, sklep Żabka oraz Z Pieca Rodem.

Imagine to kompleks dwóch 6-kondygnacyjnych budynków biurowych o łącznej powierzchni klasy A wynoszącej 17 200 mkw., a także naziemnego parkingu na 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Za projekt biurowca Imagine odpowiada DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą części biurowej jest Eiffage Polska Budownictwo S.A., a wykonawcą garażu naziemnego - GOLDBECK. Inwestycja zostanie oddana do użytku jesienią 2019 roku.

Obecnie na działce przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza zakończono montaż elewacji budynków biurowych. Trwają intensywne prace wykończeniowe oraz związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynków.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowce Imagine, Eiffage Polska Budownictwo, BE DDJM Architekci, Avestus Real Estate

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.