W przyszłym roku ruszy budowa Makrum Park

2010.11.12

W Bydgoszczy powstanie wielofunkcyjne centrum handlowe Makrum Park. Prace przy budowie obiektu mają ruszyć w przyszłym roku. Pomysłodawcą i inicjatorem inwestycji jest Rafał Jerzy, bydgoski przedsiębiorca.

Obiekt, którego oddanie do użytku planowane jest na 2013 rok, powstanie u zbiegu ulic Kamiennej i Sułkowskiego w Bydgoszczy, przy jednej z najważniejszych tras na linii północ-południe i wschód-zachód. W skład dwupoziomowej galerii handlowej wejdzie oprócz butików część rekreacyjno-rozrywkowa, hipermarket, market budowlany oraz retail park. Łączna powierzchnia najmu Makrum Park wyniesie 60 tys. mkw. Na ponad 30 tys. mkw. galerii znajdzie się 180 sklepów. Przy centrum zaplanowano parking na 1,9 tys. miejsc postojowych. Koncepcję architektoniczną Makrum Park stworzyła pracownia J.S.K. Architekci.

Pomysłodawcą i inicjatorem inwestycji jest Rafał Jerzy, bydgoski przedsiębiorca. Rafał Jerzy jest większościowym akcjonariuszem i prezesem zarządu Makrum. Development Makrum została powołana w 2010 roku do realizacji projektu Makrum Park jako spółka zależna od firmy Makrum.

Źródło: Retailnet.pl

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Makrum, JSK Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.