Pierwsza w Trójmieście inwestycja Cavatina Holding z ważnym certyfikatem


2021.05.17
Autor: Urbanity.pl
Pierwszy z budynków kompleksu biurowo-usługowego Palio Office Park, który znajduje się na terenie Stoczni Gdańskiej, uzyskał właśnie certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Cavatina Holding wszystkie swoje inwestycje poddaje certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent lub Very Good i nie inaczej było w przypadku inwestycji w Gdańsku pod nazwą Palio Office Park. Pierwszy z budynków, który oddany został do użytku w lutym br., został również wysoko oceniony.

Palio Office Park to kompleks biurowo-usługowy na terenie Stoczni Gdańskiej, w zmieniającym się Młodym Mieście w Gdańsku. Pierwsza inwestycja Cavatina Holding w Trójmieście docelowo składała się będzie z ośmiu budynków o łącznej powierzchni prawie 90 000 mkw. W pierwszym etapie powstał obiekt, który oferuje 16 600 mkw. powierzchni GLA. Palio A uzyskało certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

W gdańskim kompleksie oprócz miejsc pracy znajdą się także m.in. strefy relaksu i sportu, kompleks gastronomiczny oraz tereny zielone. W ramach inwestycji, która zlokalizowana jest przy ulicy Jana z Kolna odtworzony zostanie niemal kilometrowy odcinek ul. Malarzy, a stojące wzdłuż niej budynki nawiązywać będą do historii tego miejsca.

Najemcami w Palio Office Park są już między innymi firmy z branż energetycznych, medycznych czy doradczych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.