W centrum Stalowej Woli stanie biurowiec klasy A


2021.03.29
Autor: Urbanity.pl
W ramach Programu Fabryka powstanie w centrum Stalowej Woli nowoczesny biurowiec, którego projekt przygotowała pracownia URBA Architects.

Nowy, 3-kondygnacyjny biurowiec klasy A, stanie na działce w centrum miasta, w rejonie ulic Okulickiego i Floriańskiej. Nieruchomość, na której powstanie obiekt wskazał stalowowolski samorząd.

Inwestycja powstanie w ramach Programu Fabryka, realizowanego przez spółkę Operator ARP, należącą do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu. Pozwolenie na budowę ma zostać wydane jeszcze w tym roku.

Biurowiec w Stalowej Woli oferował będzie około 5 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, w którym parter zostanie zagospodarowany pod ogólnodostępne usługi, w tym sklep spożywczy, mała gastronomia, kawiarnia. Z kolei pierwsze i drugie piętro zajmie powierzchnia biurowa zarówno pod dużych, jak i najmniejszych najemców, np. potrzebujących około 40 metrów kwadratowych.

Nowy budynek biurowy wyróżniać ma centralnie położone patio obsadzone drzewami, tak by stanowiło ono zieloną enklawę wewnątrz biurowca. W podziemnej hali garażowej znajdą się 133 stanowiska postojowe oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

Nowy biurowiec w Stalowej Woli ma być gotowy w pierwszej połowie 2023 roku.

Komentarze


 • Jola
  Gość
  2021-03-29 17:39:16
  Na jakiego czorta jak wszyscy chcą pracować zdalnie.niktnie chce chodzić do pracy bo tak jest lepiej

 • Zenek
  Gość
  2021-04-12 11:23:34
  Stalowa Wola - blokowiska wzdłuż jednej ulicy....

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.