Inwestycje w Stalowej Woli

Forum

 • alicja Gość
  szkoda tego miejsca na takie koszmarne pudło
 • Zenek Gość
  Stalowa Wola - blokowiska wzdłuż jednej ulicy....
 • Weronika Szklarz Gość
  Autor tego projektu powinien spędzić jeden upalny dzień na takim betonowym placu. Przegrzanie mózgu gwarantowane. To ma być plac udarów cieplnych dla seniorów i małych dzieci czy miejsce wytchnienia dla mieszkańców? Jesli planujecie coś dla ludzi to zróbcie to dla ludzi a nie dla kasy.
 • toja Gość
  Z możliwością rozbudowy galeria Vivo jest ok jak na Stalową wolę, galeria pokroju Olimp jak w Lbn czy Echo w Rzeszowie obawiam się że świeciła by pustkami. Bezpieczne posunięcie ze strony inwestora. Ocenę obniżyłem za jeszcze słabe połączenie zmks, I NIE UCZCIWĄ TECHNIKĘ MARKETINGOWĄ JEDNEGO ZE SKLEPÓW "KIK" CENA NA PRODUKTACH JAKO GŁÓWNA PODAWANA W EURO PODEJRZEWAM ŻE SPORO OSÓB MOGŁO SIĘ NACIĄĆ ZWŁASZCZA W PIERWSZYCH DNIACH OTWARCIA GALERII. w takim mieści jak Stalowa Wola jednak 99% robi zakupy w PLN. Takie coś miało by sens w mieście takim jak Kraków czy Warszawa ale nie w Stalowej Woli podejrzewam że to celowe zagranie "KIK" jeszcze sprawdzę jak będę następnym razem jak jest w innych sklepach.
 • bruk Gość
  Kolejny dworzec zaorany kosztem komercji. W ogóle na tych wizualizacjach gdzie jest dworzec? Jakoś go nie widzę. Upchną go gdzieś w kąt, że nikt nie będzie wiedział jak do niego trafić.
 • izabela Gość
  Witam,
  Jestem studentka architektury. Chciałam wykorzystać budynek Galerii primy do swojego projektu, jednak potrzebowałabym wymiarów galerii oraz jej wysokości.
  Gdyby ktoś miał na ten temat informacje prosze o odpowiedz,,
  Z góry dzięki.

zobacz więcej...