To już 10. etap inwestycji Centralna Park w krakowskiej dzielnicy Czyżyny


2023.02.28
Autor: Bartosz Motorek
Develia ogłosiła rozpoczęcie realizacji X etapu osiedla Centralna Park w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. W ramach projektu deweloper zaprojektował 145 mieszkań, których budowa rozpocznie się w marcu, a zakończenie jest planowane na III kwartał 2024 roku.

Oferta mieszkań w ramach Centralna Park X jest bardzo zróżnicowana, oferując szeroki wybór lokali o powierzchniach od 32 do 86 m kw. z różnymi funkcjonalnymi rozkładami, każde z balkonem lub ogródkiem. W podziemnej hali garażowej dostępne będą pojedyncze i podwójne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Ponadto deweloper zapewni również miejsca postojowe na ogólnodostępnym parkingu zewnętrznym. Mieszkańcy będą mieli dostęp do części rekreacyjnych osiedla, takich jak siłownia i atrakcyjny plac zabaw.

Develia, oprócz realizacji osiedla, działa również na rzecz rozwijania infrastruktury dzielnicy Czyżyny. W ubiegłym roku wybudowano rondo na skrzyżowaniu ulic Centralnej i Sołtysowskiej, a w tym roku planowane są kolejne prace budowlane, w tym nowe rondo i droga łącząca ul. Centralną z ul. Na Załęczu. Dzięki temu deweloper jeszcze bardziej usprawnia komunikację i ułatwia codzienne życie mieszkańcom.

Ceny mieszkań w X etapie zaczynają się już od 9500 zł za m kw. Projekt architektoniczny został przygotowany przez renomowaną pracownię Saran Architekci.

Develia, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 41 osiedli, składających się w sumie ze 119 etapów inwestycyjnych, oferując w sumie ponad 16,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni przeszło 860 tys. m kw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.