Pierwsze biuro Equiniti w Polsce

2019.11.07

Pierwsze biuro firmy z branży nowych technologii w Polsce mieściło się będzie w Krakowie, a dokładnie w kompleksie Equal Business Park, którego inwestorem jest Cavatina.

Equiniti otworzyło w biurowcu C, należącym do krakowskiego kompleksu Equal Business Park, pierwsze biuro w Polsce. Na powierzchni ponad 2 350 mkw. otwarty został oddział, który stworzy około 150 miejsc pracy. W wyborze lokalizacji najemcę wpierała firma Savills.

Nowy najemca Equal Business Park C jest międzynarodową firmą, która dostarcza usługi z zakresu nowych technologii i płatności. W Polsce znajdować się będzie EQ Tek, czyli centrum cyfrowe.

Equal Business Park C jest największym biurowcem w kompleksie firmy Cavatina. Dzięki oddaniu pod koniec 2018 roku do użytku tego budynku, inwestycja powiększyła swoją przestrzeń całkowitą do 50 000 mkw. Faza C kompleksu oferuje ponad 23 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Podpisanie umowy najmu z firmą Equiniti sprawiło, że budynek Equal Business Park C został w pełni skomercjalizowany.

Wkrótce ruszy budowa kolejnego budynku w kompleksie Equal Business Park. W czwartym biurowcu inwestycji znajdzie się 11 000 mkw. powierzchni biurowej, która oddana zostanie do użytku w 2020 roku.

Deweloperem i generalnym wykonawcą kompleksu Equal Business Park jest Cavatina Holding.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.