Gotowy kolejny etap osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie


2022.12.08
Autor: Bartosz Motorek
Słoneczne Miasteczko w Krakowie to obecnie prawie 1 400 mieszkań wybudowanych w ciągu 10 lat przed firmę Develia. Deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań z najnowszego, gotowego XIII etapu inwestycji w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Słoneczne Miasteczko to krakowskie osiedle kameralnych budynków, które powstaje na działce przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Dotychczas firma deweloperska Develia wybudowała w ramach inwestycji prawie 1 400 mieszkań.

Obecnie trwa przekazywanie kluczy z XIII etapu osiedla, w którym powstało 108 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 24 do 92 mkw. w rozkładach od kawalerek po dwupoziomowe lokale 5-pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub tarasy. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa wraz z komórkami lokatorskimi. Całość zrealizowano w podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

W sprzedaży są dostępne jeszcze gotowe mieszkania z XIII etapu oraz lokale z budowanego XIV etapu Słonecznego Miasteczka. Ceny zaczynają się od 6350 zł za metr kwadratowy.

Oddanie do użytku obecnie budowanego etapu nastąpi w październiku 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.