BrainSHARE IT wprowadzi się do biurowca V.Offices

2020.03.26

W wakacje do budynku biurowego V.Offices w Krakowie przeniesie się producent innowacyjnego programu SaldeoSMART - BrainSHARE IT.

Firma BrainSHARE IT, która jest producentem innowacyjnego programu SaldeoSMART, optymalizującego pracę z dokumentami i automatyzuje procesy księgowe, zmienia krakowskie biuro. W lipcu br., pracownicy firmy przeniosą się do biurowca V.Offices, gdzie zajmą biuro o powierzchni prawie 900 mkw.

Właścicielowi budynku, firmie AFI Europe, doradzała agencja Knight Frank, natomiast najemcę reprezentowała firma Commercial Concept.

Przeprowadzka do V.Offices pozwoli nam tak zaaranżować przestrzeń biurową, aby każdy z działów miał komfortowe warunki pracy a jednocześnie zyskamy dużą część wspólną, która znacząco ułatwi nam komunikację pomiędzy działami oraz organizację wewnętrznych spotkań. Dużą zaletą jest także lokalizacja nowego biura w dobrze skomunikowanym punkcie, blisko centrum miasta
powiedział: Krzysztof Wojtas, Prezes Zarządu BrainSHARE IT

V.Offices to nowoczesny biurowiec w Krakowie, który oferuje ponad 21 400 mkw. powierzchni najmu klasy A. Budynek zlokalizowany jest przy alei 29 Listopada, a jego projekt architektoniczny przygotowała pracownia Iliard Architecture & Project Management. Biurowiec oferuje m.in. możliwość ładowania samochodów elektrycznych oraz stacje rowerowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.