Punkt Piękna - osiedla na ponad 600 mieszkań gotowe

2020.03.16

Na wrocławskim Tarnogaju, u zbiegu ulic Nyska i Piękna powstało wieloetapowe osiedle wielorodzinne - Punkt Piękna. Deweloperem jest firma Profit Development.

Zakończyła się budowa osiedle Punkt Piękna, które w kilku etapach realizowała we Wrocławiu firma Profit Development, według projektu pracowni AP Szczepaniak.

Punkt Piękna to osiedla na ponad 600 mieszkań, z czego w ostatnim i przedostatnim etapie powstało 282 lokali o metrażach od 33 do 85 metrów kwadratowych i układach od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub ogródek. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnych halach garażowych, uzupełnionych o stanowiska naziemne.

Projekt osiedla przygotowała pracownia AP Szczepaniak, która zaprojektowała budynki o zróżnicowanych wysokościach. Jeden z obiektów ma dodatkowy skos w postaci zadaszenia części tarasów, co stworzyło obniżenie części obiektu z 8 do 4 kondygnacji.

Aby uniknąć monotonii, zastosowaliśmy grę form geometrycznych, w których wykorzystano trzy wzory oraz dwa zestawy kolorystyczne: jasny z drewnem oraz ciemny, antracytowy
powiedział: Artur Szczepaniak, projektant główny z pracowni AP Szczepaniak.

Oddanie kluczy do mieszkań w piątym budynku osiedla Punkt Piękna nastąpi w czerwcu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.