Deloitte wynajmuje biuro w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu


2022.04.20
Autor: Urbanity.pl
Deloitte, który obecnie w Polsce zatrudnia ponad 2 200 specjalistów w różnych dziedzinach, wynajął powierzchnię biurową we wrocławskiej Renomie, która obecnie przechodzi metamorfozę.

Międzynarodowa marka świadcząca usługi doradztwa, audytu i consultingu, która skupia dziesiątki tysięcy profesjonalistów na całym świecie przeprowadza się do jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu. W Renomie Deloitte zajmie 1 300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza Colliers.

Renoma, której właścicieilem jest Globalworth, przechodzi obecnie metamorfozę, dzięki której obiekt oferował będzie wysokiej klasy biura, autorskie koncepty gastronomiczne, szeroki wachlarz usług i renomowane marki modowe. Po zakończeniu inwestycji Renoma dysponowała będzie prawie 35 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia.

Pod koniec marca bieżącego roku zakończył się pierwszy etap przebudowy wrocławskiej Renomy. Oddano do użytku atrium północne wraz ze strefą wejściową od strony ul. Świdnickiej. Odtworzony został oryginalny układ bliźniaczych dziedzińców, jakie znajdowały się tam pierwotnie.

Pierwszy z nich ozdobiły już biało-szare marmury z Portugalii i Turcji, złocone rzeźby ludzkich głów, wzorowane na tych z fasady, a także ogromne żyrandole, swoim kształtem nawiązujące do przedwojennych oryginałów w stylu art deco. Projektantem przebudowy jest uznany wrocławski architekt Zbigniew Maćków i jego pracownia.

Renoma jest zasilana w 100 proc. zieloną energią, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.