Sun & Snow uruchamia sprzedaż inwestycji Osada Górska w Szklarskiej Porębie

2020.05.15

Spółka z Grupy Sun & Snow, która jest największym w Polsce operatorem apartamentów na wynajem, podjęła decyzję o wprowadzeniu do oferty kolejnej inwestycji w Szklarskiej Porębie.

Sun & Snow Real Estate wybuduje w Szklarskiej Porębie inwestycję apartamentową Osada Górska. W pierwszym etapie projektu powstaną trzy kameralne wille górskie z apartamentami na wynajem wyposażonymi także w kuchnię. Spółka właśnie uruchomiła sprzedaż apartamentów.

Każdy apartament oferowany przez Sun & Snow zapewnia to, czego wszyscy teraz najbardziej poszukujemy: przestrzeń, prywatność i niezależność od zewnętrznych obiektów usługowych, jak restauracje – apartamenty wyposażone są bowiem w pełni funkcjonalną kuchnię, łazienkę z pralką oraz wygodną przestrzeń do odpoczynku i codziennego życia
powiedział: Paweł Kobierski Prezes Zarządu Sun & Snow Real Estate

Apartamenty w Osadzie Górskiej są do kupienia już za 6 400 zł za mkw. Lokal dla dwóch osób w Sun & Snow w Szklarskiej Porębie jest do kupienia za 197 000 zł netto. Apartamenty dwupokojowe są dostępne w specjalnej cenie w przedsprzedaży od 240 000 zł netto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • TYMEK
  Gość
  2020-12-02 22:49:40
  Niezrozumiałe, niezależność od restauracji, powiedział prezes.

  Po co komu, apartanent w którym siedzimy i gotujemy w kuchni.
  Ja wybieram te z restauracją.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.