Ponad 350 nowych apartamentów inwestycyjnych od Sun & Snow

2020.02.14

Sun & Snow zamierza poprawić swój wynik z zeszłego roku, kiedy to wprowadziło do sprzedaży ponad 300 apartamentów inwestycyjnych. Teraz Grupa zamierza zaoferować łącznie ponad 350 mieszkań, m.in. w Białce Tatrzańskiej, Szklarskiej Porębie i Jastrzębiej Górze.

Sun & Snow jest operatorem istniejącym na rynku od 2008 roku, który zarządza wynajmem prawie 2 000 apartamentów w ponad trzydziestu miejscowościach wypoczynkowych w Polsce. Do końca grudnia tego roku w planach jest wprowadzenie do sprzedaży łącznie ponad 350 nowych apartamentów inwestycyjnych, co przebiłoby zeszłoroczny wynik.

Jedną z inwestycji Grupy jest kilkanaście kameralnych willi oraz budynek aparthotelowy, realizowany w Białce Tatrzańskiej. W bieżącym roku rozpocząć ma się budowa kolejnych trzech budynków, które zaoferują około 40 apartamentów. Resorts Białka Tatrzańska to także mini spa z sauną i pokojem masażu, pokój klubowy, oraz sala konferencyjno-bankietowa. Całość uzupełni restauracja.

Z kolei w Szklarskiej Porębie i w Jastrzębiej Górze powstaną projekty, które zaoferują ponad 200 lokali inwestycyjnych. Aktualnie w sprzedaży jest około 15 apartamentów w Szklarskiej Porębie oraz apartamenty w Jastrzębiej Górze.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.