Na Mazurach powstaje pensjonat z Fińskim Centrum Rehabilitacji Kręgosłupa

2021.06.17

W II kwartale br. rozpoczęła się budowa inwestycji „Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy”, w gminie Ruciane-Nida w województwie warmińsko-mazurskim.

„Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” będzie budynkiem mieszkalno-pensjonatowym, z czego część mieszkalna zajmie powierzchnię 1 613 mkw., natomiast część pensjonatowa 1 953 mkw. Powierzchnia zabudowy inwestycji to 1 123 mkw.

W Karwicy na Mazurach uruchomione zostanie Centrum Szybkiego Budowania Odporności Organizmu. Będzie mu towarzyszyło Fińskie Centrum Rehabilitacji Kręgosłupa bazujące na technologiach w Polsce dotąd nieznanych. Kompleks podzielony zostanie na skrzydło wschodnie, łącznik i skrzydło zachodnie. Wejście do części mieszkalnej (skrzydło zachodnie) znajdzie się z tyłu budynku od strony lasu. Wejście do części pensjonatowej (skrzydło wschodnie) będzie w łączniku, w którym znajdzie się duży hall, recepcja i bar kawowy. Wszystkie lokale dysponowały będą tarasami wypoczynkowymi, balkonami lub loggiami.

Elewacja całego parteru wykończona będzie płytami imitującymi kamień łupany zakończony warstwą cegły ceramicznej pełnej. Elewacje pięter I i II wykończone będą jasnym tynkiem, natomiast poddasza drewnem.

Inwestorem jest Sun & Snow Real Estate sp. z o.o., natomiast generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Moris Polska. Prace budowlane rozpoczęły się w II kwartale br., a oddanie projekt pn. „Zapach Lasu – Naturalne SPA w Karwicy” zaplanowano na maj 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.