Domy jednorodzinne na Białołęce w rzadko spotykanej formule


2022.06.27
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Na warszawskiej Białołęce firma Moris Polska zbuduje osiedle domów jednorodzinnych. Projekt będzie realizowany w bardzo rzadko spotykanej w Polsce formule, w której spółka wystąpi w poczwórnej roli.

Osiedle pn. Leśne Wzgórza wybudowane zostanie na działce u zbiegu ulic Ornęckiej i Szamocin, przy pagórkowatym kompleksie Lasu Białołęki Dworskiej. Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, której start planowany jest na III kwartał 2022 roku. Projektantem osiedla, jego inwestorem, generalnym wykonawcą i deweloperem jest spółka Moris Polska.

Leśne Wzgórza będzie dwuetapowym osiedlem domów jednorodzinnych - pierwsza faza projektu zakłada budowę 61 lokali mieszkalnych o metrażach w przedziale 96-149 mkw., w zależności od jego typu. Każdy dom będzie miał swoją pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe. W parterze znajdzie się kuchnia otwarta na przestrzeń dzienną, hol wejściowy i WC. Powyżej zaplanowano dwa pokoje, garderobę i łazienkę. Właściciele będą mieli do dyspozycji obszerne poddasze, jako wolna przestrzeń do zagospodarowania według własnych potrzeb. Każdy dom będzie miał garaż na jeden samochód.

W drugim etapie inwestycji na Białołęce, która jest w fazie projektowania, wybudowanych zostanie kolejnych 58 domów. W Leśnych Wzgórzach strefy frontowe budynków nie będą grodzone.

Jest to nasz całkowicie autorski projekt mieszkaniowy w formule, jaka w Polsce jest niezmiernie rzadka. W rozwiązaniu tym nabywca lokalu na każdym etapie – począwszy od zakupu, a skończywszy na odbiorze technicznym swojego domu – ma łatwy i szybki kontakt zawsze z tym samym podmiotem. W Leśnych Wzgórzach zaoferujemy naszym klientom nie tylko tę właśnie bardzo korzystną formułę, ale także domy z najlepszych materiałów i w standardzie wyższym niż przeciętny na rynku – podsumowuje projekt prezes Maurycy Bryła.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.